CZARNOGÓRA-Bar

Czarnogóra to „Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego. Zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami wind.rose1pokrytymi bujną zielenią, zachwyca bogactwem historycznym i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi.
Matka Natura nie żałowała Czarnogórcom oszałamiających pejzaży. Co do tego nie ma wątpliwości. Ich dopełnieniem są jednak dzieła rąk ludzkich – miasteczka, porty, monastyry. Jedne na wyspach, inne w skalnych ścianach pasm górskich. W Budvie, mniejszej siostrze Dubrownika, skosztować można dojrzałych i wyrazistych smaków kuchni bałkańskiej, a dzięki lokalnej gościnności i szalonym nocom trudno będzie to miejsce opuszczać. Na wiele spokojniejszy, bardziej „duchowy” szlak, składają się miasto Perast, prawie wyłącznie złożone z kościołów, Wyspa Św. Stefana, będąca azylem dla wielu prominentów oraz wrośnięty w skalną wnękę prawosławny klasztor Ostrog – największe centrum prawosławia w tym kraju.
W każdym zakątku znaleźć można cuda nie tylko flory i fauny, ale również fenomenalne owoce ludzkiej myśli. Nie można wind.rose5zapomnieć o najwyżej położonym mieście w Europie - Žabljak oraz statusie najmłodszego państwa Starego Kontynentu. Czarnogóra – to wciąż nieznany zakątek, który czeka na odkrycie!


Hotel Wind Rose Resort 4**** położony jest nad samym brzegiem Adriatyku w urokliwej miejscowości Dobra Voda, 12 km na południe od kurortu Bar. Do dyspozycji gości: 2 baseny z tarasami słonecznymi (parasole, leżaki i ręczniki plażowe - gratis), boisko do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki, korty tenisowe, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie hotelu działają 2 restauracje, winiarnia w urokliwej piwniczce, bar z przekąskami oraz bar przy basenie.
Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, posiadają łazienki oraz balkon lub taras.

CENA ZAWIERA:wind.rose6
- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
 
KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław – Podgorica – Wrocław od 295 zł w 2 strony (wyloty również z Krakowa i Poznania)
- napoje do kolacji płatne dodatkowo
- lokalna taksa turystycznawind.rose4
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości wycieczki