CZARNOGÓRA-Budva

Czarnogóra to „Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego. Zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami Czarnogora Budvapokrytymi bujną zielenią, zachwyca bogactwem historycznym i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi.
Matka Natura nie żałowała Czarnogórcom oszałamiających pejzaży. Co do tego nie ma wątpliwości. Ich dopełnieniem są jednak dzieła rąk ludzkich – miasteczka, porty, monastyry. Jedne na wyspach, inne w skalnych ścianach pasm górskich. W Budvie, mniejszej siostrze Dubrownika, skosztować można dojrzałych i wyrazistych smaków kuchni bałkańskiej, a dzięki lokalnej gościnności i szalonym nocom trudno będzie to miejsce opuszczać. Na wiele spokojniejszy, bardziej „duchowy” szlak, składają się miasto Perast, prawie wyłącznie złożone z kościołów, Wyspa Św. Stefana, będąca azylem dla wielu prominentów oraz wrośnięty w skalną wnękę prawosławny klasztor Ostrog – największe centrum prawosławia w tym kraju.
W każdym zakątku znaleźć można cuda nie tylko flory i fauny, ale również fenomenalne owoce ludzkiej myśli. Nie można 201657811zapomnieć o najwyżej położonym mieście w Europie - Žabljak oraz statusie najmłodszego państwa Starego Kontynentu. Czarnogóra – to wciąż nieznany zakątek, który czeka na odkrycie!


Hotel Fagus 4**** - położony w turystycznym kurorcie Budva, w cichej okolicy, około 300 m od piaszczysto - żwirowej plaży. Do zabytkowej starówki około 800 m (mozna dojść promenadą nadmorską). W poblizu hotelu znajdują się sklepy, bary i restauracje.
W hotelu do dyspozycji gości: basen na dachu, sauna, łaźnia turecka, restauracja, bar w lobby, parking, internet wifi.
Komfortowo urządzone pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, tv, klimatyzacją. Część pokoi posiada również balkony.

Hotel oferuje nowoczesne pokoje wyposażone w: Tv, internet WiFi, klimatyzację sterowaną indywidualnie, telefon, minibar i sejf. W kazdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, wc, suszarka do włosów, a także balkon lub taras.


CENA od 660 Euro/osoba

CENA ZAWIERA:201750829
- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
- składkę na TFG i TFP
 
KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław – Podgorica – Wrocław od 645 zł w 2 strony (wyloty również z Krakowa i Gdańska)201750631
- bagaż rejestrowany: do 10 kg - od 109 zł w 1 stronę, do 20 kg - od 179 zł w 1 stronę
- napoje do kolacji płatne dodatkowo
- lokalna taksa turystyczna
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości wycieczki