O FIRMIE

Biuro Podróży Promotion Club

Biuro kontynuuje swe tradycje od 1992 roku, kiedy to została założona firma "Promotion", specjalizująca się w wymianie turystycznej z Francją. W trakcie wielu lat działalności, oferta biura poszerzała się obejmując nowe obszary i kierunki działalności  turystycznej. Prawie 25 letnie doświadczenie w turystyce  gwarantuje dobrą jakość usług przy bardzo korzystnych cenach. Solidność działań biura potwierdza długoletnia przynależność do ogólnopolskich i regionalnych organizacji samorządu turystycznego:
-Izby Turystyki RP
-Dolnośląskiej Izby Turystyki
-Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

Naszą ofertę adresujemy zarówno do dorosłych- rodzin lub grup przyjaciół jak i dzieci i młodzieży.
   Zimą zapraszamy na atrakcyjne wyjazdy narciarskie autokarem, samolotem lub z dojazdem własnym w Alpy i Dolomity. Najczęściej szusujemy po stokach Francji, Austrii i Włoch. Proponujemy także spędzenie sylwestra w Alpach w połączeniu z białym szaleństwem na wspaniałych alpejskich nartostradach. Zapraszamy również najmłodszych narciarzy i snowboardzistów na obozy zimowe z nauką i doskonaleniem jazdy na nartach i snowboardzie.
   Latem proponujemy wakacje w różnych zakątkach Basenu Morza Śródziemnego na dojazd własny lub z przelotem samolotem. W niektórych terminach oferujemy także wczasy z dojazdem autokarowym i możliwością zwiedzania wielu ciekawych miejsc. 
Mamy także wiele atrakcyjnych ofert dla naszych najmłodszych klientów od szkolnych wycieczek i zielonych szkół, kolonii krajowych po ciekawe obozy zagraniczne.
Rodzice, powierzając nam swoje dzieci mogą być pewni, że ich pociechy będą pod opieką sprawdzonej kadry, przestrzegającej tradycyjnych i sprawdzonych zasad bezpieczeństwa oraz wychowania dzieci i młodzieży.... 

 
  Dla firm mamy ofertę szczególną- to przygotowane "na miarę" i spełniające postawione cele imprezy i eventy firmowe - od integrujących pracowników pikników, poprzez wyjazdy nagrodowe aż do specjalitycznych konferencji i wyjazdów stażowych, poświęconych określonej tematyce. Organizowaliśmy duże i skomplikowane wyjazdy, jak n.p. eventy w Korei Płd., Maroku, Karaibach czy Brazylii oraz w wielu krajach europejskich. Jak wynika z naszych wieloletnich doświadczeń, pieniądze wydane na promocję z nami zwracają sie z nawiązką! Możesz sprawdzić nasze referencje ( udostepnumy na życzenie)

Dołącz i Ty do grona  zadowolonych odbiorców naszej oferty !!!