HISZPANIA-Majorka

Majorka już od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Wspaniała przyroda może wywrzeć naprawdę duże wrażenie. Mimo camas balinesasnapływu turystów, mieszkańcom udało się zachować pierwotny charakter wyspy i uchronić ją od większych zmian. W małych wioskach z kościółkami przy rynku nadal królują jasne domki pokryte dachówką. To właśnie tutaj, w miejscowości Valdemosa, Fryderyk Chopin szukał niegdyś odpoczynku i natchnienia dla swojej twórczości. Oprócz ciągnących się kilometrami szerokich piaszczystych plaż, mieniącej się w słońcu, błękitnej, zachęcającej do morskich szaleństw wody i prawie bez przerwy świecącego słońca – Majorka oferuje każdemu różnorodne formy spędzania wolnego czasu. 

HOTEL NA FORANA 4**** - położony w miejscowości Cala Ratjada, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do centrum Cala Ratjada, gdzie znajduje się malowniczy port i liczne restauracje, bary i sklepy, jest ok. 500 metrów.

Do dyspozycji gości: 2 baseny (zewnetrzny i kryty), taras słoneczny z leżakami i parasolami, restauracja z widokiemgaleria5 na morze, mała restauracja z tapas, bar, bar przy basenie, kącik komputerowy, internet wifi, tenis stołowy, animacje dla gości.
Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, sejfem, lodówką, telefonem i tv. Część pokoi posiada także balkony.


CENA od 880 Euro/osoba

 

CENA ZAWIERA:habitaciones
- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
- składkę na TFG i TFP
KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław – Palma – Wrocław od 640 zł w 2 strony (wyloty również z Krakowa, Poznania i Warszawy)
- bagaż rejestrowany: do 10 kg - 115 zł w 1 stronę, do 20 kg - 224 zł w 1 stronę
- napoje do kolacji płatne dodatkowobar
- dopłata do All Inclusive – ok. 130 Euro/osoba/tydzień
- lokalna taksa turystyczna
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości wycieczki