GRECJA-Korfu

Górzyste Korfu to najbardziej zielona z wysp greckich. Mnogość kolorów, przepiękne plaże, urwiste klify, cudowne stare miasto korfu2w stolicy oraz mnóstwo słońca sprawiają, że to idealne miejsce na udane i niezapomniane wakacje.
Korfu to najbardziej europejska wyspa grecka. Odróżnia się od pozostałych przede wszystkim architekturą z widocznymi wpływami europejskimi. Magiczne kościółki i bizantyjskie klasztory, wąskie uliczki, kawiarenki i zabytki tworzą bardzo typowy klimat, który poczuć można wybierając się na wycieczkę do najważniejszych miejsc Korfu, czyli do Kanoni, najatrakcyjniejszego kurortu Dassia, urokliwej Peramy, Ermones i Agios Ioannis Peristeron.
Za wakacjami na Korfu przemawia krystalicznie czyste Morze Jońskie oraz ciągnące się kilometrami
szerokie plaże. Nie bez powodu Korfu nazywane jest Królową Wysp Jońskich - wody zatok są krystalicznie czyste, piaszczyste plaże pod klifowymi brzegami porośniętymi lasami cyprysowymi oraz wysepki i turkusowe wody zachwycą każdego.

CNIC GEMINI HOTEL 4**** -  położony w kurorcie Messonghi, 50 metrów od piaszczystej plaży.
Do centrum miasta Korfu, gdzie znajduje się piękny port, liczne restauracje, bary i sklepy oraz historyczne centrum miasta, które jest zabytkiem Światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO jest ok. 20 km.
Do dyspozycji gości w hotelu są między innymi: basen zewnętrzny z leżakami i parasolami, basen dla dzieci, bar przy basenie, bar, kawiarnia, restauracja, mini golf, plac zabaw dla dzieci, korfu hotel2business center, biblioteka oraz internet wifi. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, sejfem, lodówką, telefonem i tv.CENA od 560 Euro/osoba

 

 Cena obejmuje:
- 7 noclegówkorfu hotel1
- wyżywienie 2 x dziennie
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
- składkę na TFG i TFPKoszty dodatkowe:

- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław - Corfu - Wrocław - od 645 zł w 2 strony (wyloty również z Krakowa, Poznania, Gdańska i Modlina)
- bagaż rejestrowany: do 10 kg - od 109 zł w 1 stronę, do 20 kg - od 215 zł w 1 stronę
- lokalny podatek turystyczny - 3 Euro/osoba/nockorfu hotel3
- napoje do kolacji płatne dodatkowo
- dopłata do all inclusive - ok. 70 Euro/osoba/tydzień

- ubezpieczenie kosztów rezygnacji w imprezie - 3% wartości imprezy