HISZPANIA-Costa Brava

Costa Brava, zwane Dzikim Wybrzeżem, obejmuje północno - wschodnie wybrzeże Hiszpanii. Rozciąga się na długości 200 barav5kilometrów od Blanes po granicę z Francją. Jest to najpopularniejsza część hiszpańskiego wybrzeża, na którym wakacje najlepiej spędzić w okresie od maja do października.
Na Costa Brava z pewnością zauroczą nas surowe, dzikie krajobrazy. Wybrzeża są strome i skaliste, zwłaszcza na północy, gdzie Pireneje sięgają aż do morza. Będąc na wakacjach na Costa Brava możemy zażywać kąpieli słonecznych w licznych malowniczych zatoczkach z piaszczystymi plażami położonymi nad turkusowo czystym morzem.

Hotel Tossa Beach & Tossa Center 4**** - położony jest w spokojnej okolicy – Tossa de Mar, około 250 metrów od piaszczystej plaży, obydwa budynki są położone w takiej samej odległości od plaży. Klienci są kwaterowani w części, która w danym okresie dysponuje wolnymi pokojami. W hotelu znajduje się: basen, brodzik dla dzieci, brava3jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, restauracja, bar. Ponadto w hotelu odbywają się codzienne animacje dla dzieci i dorosłych. Wszystkie pokoje posiadają  łazienkę, klimatyzację i TV-Sat, a większość pokoi również balkony.


Cena zawiera:
- zakwaterowanie (7 noclegów)
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- wyżywienie: all inclusivebrava4- ubezpieczenie KL/NNW

Koszty dodatkowe:
- bilet lotniczy liniami Ryanair Wrocław – Girona – Wrocław od
 435 zł w 2 strony (wyloty również z Poznania i Krakowa)
- lokalna taksa klimatyczna
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości wycieczki
brava2