HISZPANIA-Costa del Sol

Idealne miejsce na wakacje? Takie gdzie nieustannie świeci słońce, praktycznie nigdy nie pada, miejsce, gdzie Benalmadena hotel1znajdziemy piaszczyste plaże, restauracje oferujące przepyszne jedzenie, wygodne, ale i niedrogie hotele. Miejsce, po którym można z łatwością się poruszać (dobre połączenia komunikacyjne, infrastruktura na wysokim poziomie), które sprzyja uprawianiu wszelkiego typu sportów (jachting, nurkowanie, golf, pływanie, rybołówstwo), gdzie możemy przebierać w różnorodnych klubach, dyskotekach i pubach.
Czy takie miejsce istnieje? Czy znajdziemy je na mapie świata? Oczywiście! To Costa del Sol – hiszpańskie Wybrzeże Słońca. Już sama nazwa regionu brzmi niezwykle. ”Wybrzeże Słońca” – malownicza hiszpańska kraina, w której nigdy nie brakuje słońca. Warunki konieczne dla udanego urlopu, na Costa del Sol są wręcz wymarzone!

Hotel Best Benalmádena 4 **** - Położony jest w centrum miejscowości Benalmadena zaledwie ok. 100m od plaży, w okolicy Benalmadena hotel3sklepów, restauracji, barów, kasyna oraz innych atrakcji wybrzeża.
Do dyspozycji gości hotelu są między innymi: basen zewnętrzny, brodzik, jacuzzi, siłownia, bar przy basenie, bar główny, restauracja, plac zabaw dla dzieci, miniklub dla dzieci, taras słoneczny z leżakami i parasolami i internet wifi.
Pokoje posiadają: łazienkę, klimatyzację, tv oraz balkon z widokiem na morze.

CENA od 490 Euro/osoba

 
CENA ZAWIERA:
Benalmadena hotel5- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
- składkę na TFG i TFP

KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy liniami Ryanair Wrocław- Malaga – Wrocław od 570 zł w 2 strony
(wyloty również z Krakowa, Poznania, Łodzi, Gdańska i Modlina)
- bagaż rejestrowany: do 10 kg - 115 zł w 1 stronę, do 20 kg - 224 zł w 1 stronę
- napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo

Benalmadena hotel2- dopłata do all inclusive – 75 Euro/osoba/tydzień- lokalna taksa klimatyczna
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości wycieczki