HISZPANIA-Costa del Sol

Idealne miejsce na wakacje? Takie gdzie nieustannie świeci słońce, praktycznie nigdy nie pada, miejsce, gdzie delsol5znajdziemy piaszczyste plaże, restauracje oferujące przepyszne jedzenie, wygodne, ale i niedrogie hotele. Miejsce, po którym można z łatwością się poruszać (dobre połączenia komunikacyjne, infrastruktura na wysokim poziomie), które sprzyja uprawianiu wszelkiego typu sportów (jachting, nurkowanie, golf, pływanie, rybołówstwo), gdzie możemy przebierać w różnorodnych klubach, dyskotekach i pubach.
Czy takie miejsce istnieje? Czy znajdziemy je na mapie świata? Oczywiście! To Costa del Sol – hiszpańskie Wybrzeże Słońca. Już sama nazwa regionu brzmi niezwykle. ”Wybrzeże Słońca” – malownicza hiszpańska kraina, w której nigdy nie brakuje słońca. Warunki konieczne dla udanego urlopu, na Costa del Sol są wręcz wymarzone!

DELSOL7
Royal Costa Hotel 3*** - położony w Torremolinos, w samym sercu Costa del Sol, 600 metrów od piaszczystej plaży, 1,5 km od centrum miasteczka. W hotelowym ogrodzie znajduje się basen i taras słoneczny. W hotelu ponadto brodzik dla dzieci, restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej, 2 bary, plac zabaw dla dzieci. Dla gości hotelu codzienne animacje. Wszystkie pokoje posiadają: balkon, łazienkę, klimatyzację TV-Sat, telefon i suszarkę do włosów.

DELSOL8


CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie – 7 noclegów
-
wyżywienie – śniadania i obiadokolacje

- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy liniami Ryanair Wrocław- Malaga – Wrocław od 475 zł w 2 strony (wyloty również z Krakowa i Modlina)
- napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo
- dopłata do all inclusive – 100 Euro/osoba/tydzieńDELSOL9- lokalna taksa klimatyczna
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości wycieczki