WARSZAWA

Serdecznie zapraszamy do Warszawy – stolicy Polski – miasta, które warto zobaczyć. Trzeba w nim spędzić kilka dni, by warszawa1poddać się jego niepowtarzalnej atmosferze.
Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Urzeka przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka się z nowoczesnością. Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem, wciąż pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.
Zachęcamy do poznania miasta pełnego kontrastów. Tutaj po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, budynki i zespoły architektoniczne zrekonstruowano z wielką pieczołowitością. Dziś budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez warszwa2UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Program wycieczki:
1 dzień – godz. 6.00 zbiórka i wyjazd, przyjazd do Warszawy - zwiedzanie miasta: Pałac Kultury i Nauki, spacer po Parku Łazienkowskim, Belweder, przejazd na nocleg do hostelu, obiadokolacja, wieczorny spacer po warszawskiej starówce, nocleg
2 dzień – śniadanie, wyjście na zwiedzanie miasta, Zamek Królewski, Barbakan, Archikatedra Św. Jana Chrzciciela, Krakowskie Przedmieście, Aleje Ujazdowskie z Pałacem Prezydenckim, Grób Nieznanego Żołnierza, Syrenka Warszawska, Cmentarz Powązkowski, powrót na obiadokolację, również możliwość wieczornego wyjścia do teatru
3 dzień – śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Centrum Nauki „Kopernik” - poznanie praw fizyki rządzących naszym życiem poprzez zabawę, wizyta w Planetarium, obiad i wyjazd, powrót w godzinach wieczornych.

CENA - od 535 zł/osoba


Cena obejmuje:

warszawa4- 2 noclegi w okolicach Warszawy
- transport autokarem
- wyżywienie 2 x dziennie
- opiekę licencjonowanego pilota, lokalnego przewodnika i wychowawców ze szkoły
- ubezpieczenie NNW

Koszty dodatkowe:
- taras widokowy PKiN – 15 zł
- Zamek Królewski – 1 zł

warszwa3- Archikatedra Św. Jana Chrzciciela – 3 zł
- Pałac w Wilanowie – 1 zł
- Centrum Nauki Kopernik – 25 zł
- Planetarium z seansem 3D - 19 zł
- Park Łazienkowski – 1 zł