ZOO SAFARI

borysew1

Ogród Zoologiczny w Borysewie to wyjątkowa miejscówka, w której staniesz oko w oko z dzikimi zwierzętami z całego świata! W Zoo Safari Borysew spotkasz około 600 zwierząt z 5 kontynentów, reprezentujących 90 gatunków. Szczególnie mocno zaznaczają się tutaj przedstawiciele Czarnego Lądu, wśród których prym wiodą najbardziej pożądane i unikatowe białe lwy. Ale na turystach ogromne wrażenie robią też potężne białe tygrysy bengalskie!
Zoo Borysew pozwala podziwiać zarówno bardzo groźne zwierzęta, jak i te łagodne, a nawet milusińskie. Z tych groźnych, poza lwami i tygrysami zobaczysz tu pumę, wilki białe czy serwale. Ciekawostką jest spora liczba krokodyli. Wśród łagodnych zwierzaków żyją antylopy różnych gatunków, żyrafy siatkowe, wielbłądy, bawoły indyjskie i afrykańskie, kilka gatunków zebr, strusie, kangury, tapir, różnorodne małpy, lemury czy żółwie.
Jest też zabawna foka szara o imieniu Dawid. Jest wielka i ma 20 lat, a więc pół życia za sobą. Świetnie prezentuje się podczas pokazowego karmienia, które jest zarazem treningiem medycznym, kiedy ogląda się całe ciało zwierzęcia, oczy, uszy czy zęby.
borysew2

Program wycieczki:
- zbiórka i wyjazd ze szkolnego parkingu o godzinie 7.00.
- przyjazd do zoo safari w Borysewie ok. 10.00
- zwiedzanie zoo z przewodnikiem, który opowie nam wiele ciekawostek o mieszkańcach ogrodu
- udział w pokazowym karmieniu zwierząt: foka, lwy, tygrysy, tapir, surykatki, serwale)
- pobyt w mini zoo, gdzie można głaskać i karmić zwierzątka (króliki, kózki miniaturki, owieczki kameruńskie, alpaki, świnki wietnamskie i osiołki)
- obiad (ognisko z pieczeniem kiełbasek)
- powrót w godzinach wieczornych - zakończenie imprezy

borysew3
CENA - od 195 zł/osoba


Cena obejmuje:
- transport autokarem turystycznym
- bilet wstępu do Zoo safari

- opiekę pilota wycieczek i wychowawców ze szkoły
- ubezpieczenie NNW