PARK JURAJSKI

JuraPark Krasiejów, będący najmłodszą z trzech placówek znanych w Polsce pod nazwą JuraPark, jest obecnjurapark3ie jednym z największych tego typu parków tematycznych w Europie.
Krasiejowski przystanek w dziejach życia na naszej planecie jest miejscem szczególnym nie tylko dla polskich paleontologów. Dziś już wiemy, że na ziemiach tych przed milionami lat w okresie triasowym bujnie rozwijało się życie reprezentowane przez bogate zespoły organizmów zarówno jeziornych jak i lądowych.
Ziemia zachowała je w postaci skamieniałości i ukrywała przez lata, aby oddać właśnie teraz.
JuraPark, to nie tylko obiekt o walorach edukacyjnych, lecz także miejsce rozrywki i zabawy dla wszystkich - po prostu rodzinne miejsce dobrej przygody.
Wśród atrakcji „rozrywkowych” na uwagę zasługują z pewnością: Kino Emocji - Cinema 5D, Plac zabaw, Park Rozrywki, Kąpielisko strzeżone z plażą, oraz łączące przyjemne z pożytecznym niezwykłe Prehistoryczne Oceanarium.

jurapark1
camera ZOBACZ VIDEO

Program wycieczki:
- zbiórka i wyjazd ze szkolnego parkingu o godzinie 7.30.
- przyjazd do JuraParku ok. godziny 10.00
- zwiedzanie JuraParku z przewodnikiem: przejście Multimedialnym Tunelem Czasu, ścieżka dydaktyczna – repliki dinozaurów w rzeczywistych rozmiarach, Prehistoryczne Oceanarium, pawilon Paleontologicznyjurapark2
- przerwa na obiad (zupa + ognisko z pieczeniem kiełbasek)
zwiedzanie Parku Nauki i Ewolucji Człowieka: wystawy „Świadectwa Ewolucji” i „ Okna Prehistorii”, wehikuł czasu, prom kosmiczny i gry multimedialne
- zabawa w parku rozrywki
- powrót w godzinach wieczornych - zakończenie imprezy

 CENNIK

40 OSÓB 135 ZŁ 3 GRATIS REZERWUJ
30 OSÓB 155 ZŁ 2 GRATIS REZERWUJ
20 OSÓB 190 ZŁ 1 GRATIS REZERWUJ

 • Cena obejmuje:
  - transport autokarem turystycznym

  - bilet wstępu do Juaraparku i do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka
  - opiekę licencjonowanego pilota i wychowawców ze szkoły
  - obiad
  - ubezpieczenie NNW