SŁOWENIA-Rodzinne Ferie

Słowenia - to według popularnego powiedzenia mały kraj na wielkie wakacje, i to także zimą! Specyficzne położenie i urozmaicone krajobrazy od morza do wysokich pasm górskich Alp Julijskich stanowią o wielkiej atrakcyjności tego kraju również zimą.

Krvavec1Mini

Słoweńskie ośrodki narciarskie nie są duże ale za to mają specyficzną - familijną i przyjazną narciarzom atmosferę, poza tym oferują niższe ceny niż sąsiednie włoskie i austriackie kurorty, nie ma też większej bariery językowej, co powoduje, że czujemy się tu bardzo swojsko. Do najbardziej znanych słoweńskich ośrodków narciarskich należą: najstarsza i najbardziej znana - Kranjska Gora, Rogla oraz Krvavec, którego teren rozciąga się na wysokościach od 1450 do 1971mnpm. Znajdziemy tu 11 wyciągów w tym 7 kanapowych, kolejkę linową oraz 3 wyciągi orczykowe. Trasy są urozmaicone- w większości średniej trudności i łatwe ale jest też kilka kilometrów trudnych tras dla wytrawnych narciarzy.

Korzystając z licznych w Słowenii terenów uzdrowiskowych i wód termalnych można doskonale połączyć aktywny wypoczynek na śniegu z rekreacją i regeneracją sił w uzdrowisku.Własnie taką propozycję, opartą na uzdrowisku "Terme Snovik" oraz terenach narciarskich Krvavec-laureata konkursu na najlepszy ośrodek Słowenii a także  z wizytą również w słynnej Kranjskiej Gorze przedstawiamy poniżej.
Terme Snovik to 4**** kompleks uzdrowiskowo-hotelowy położony w otoczeniu pięknej przyrody. Część mieszkalna, to 8 budynków hotelowych z apartamentami i pokojami hotelowymi, noszącymi nazwy drzew rosnących na pobliskich stokach. W kompleksie znajduje się również duża strefa wellness i restauracja serwująca gościom bardzo smaczne posiłki oparte o lokalną kuchnię oraz danie kuchni międzynarodowej. 
Zapraszamy do Słowenii! 

WARUNKI WJAZDU - COVID-19

 skimap ikonka POGODA IKONKA1 webcam


logo award 2020 90px

PROGRAM WYJAZDU:
I dzień –
zbiórka (godz. 6.00) i wyjazd autokarem przez Czechy-Austrię i Słowenię. Wieczorem - przyjazd do Terme Snovik, zakwaterowanie, ciepła kolacja, krótkie zebranie informacyjne dotyczące zasad pobytu oraz programu pobytu.
II dzień – śniadanie, przejazd autokarem pod dolną stację wyciągów, dystrybucja karnetów narciarskich, rozgrzewka i test umiejętności narciarskich, ski guiding z instruktorem, przerwa na ciepłą herbatę lub drobny posiłek w jednej z restauracji na stoku.
Po nartach - powrót do hotelu, ciepła kolacja, rekreacja ponarciarska w Terme Snovik, wolny wieczór.
III-VII dzień - śniadanie, przejazdy autokarem pod wyciagi i jazda  na nartach, po nartach - powrót do hotelu, ciepła kolacja, rekreacja w  Terme Snovik, spotkanie integracyjne, w trakcie turnusu- całodzienna wycieczka narciarska do Kranjskiej Gory- najbardziej znanego słoweńskiego ośrodka narciarskiego- jazda na nartach oraz wizyta w Planicy, gdzie na Le
KrvavecZachodSloncaMinitalnicy-największej skoczni świata co roku rogrywany jest finał pucharu świata w skokach narciarskich,  rodzinne zawody narciarskie na stokach Krvavca, podsumowanie i wręczenie dyplomów i wyróżnień. 
VIII dzień - rano - wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną przez Austrię i Czechy, po drodze krótkie przerwy sanitarne i dłuższy postój- na ciepły posiłek,  wieczorem - przyjazd do kraju - zakończenie imprezy.

                                                                                 

TERMINY I CENY za osobę w EURO (lub równowartość w PLN wg kursu Santander-sprzedaż)

SYMBOL TERMIN TERME SNOVIK
POKÓJ 2 os.
H/B

TERME SNOVIK
APARTAMENT 3 - 4os.
H/B

TERME SNOVIK
APARTAMENT  4os.
BEZ WYŻYWIENIA
 

 
SLO29/01 29.01-05.02.2022
610€  620€  550€    REZERWUJ 
SLO05/02 05.02-12.02.2022  620€   640€  560€   REZERWUJ

SnovikBasenMini


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- przejazd komfortowym autokarem turystycznym na trasie wyjazdu wg programu
- 7 noclegów w Terme Snovik- wg wybranego wariantu - 
pokoje 2 osobowe z łazienkami, pokoje 1 os. - za dopłatą (pościel i ręczniki ujęte w cenie). W apartamentach: sypialnia dla 2 osób oraz pokój dzienny z rozkładaną 2 osobową sofą, w pełni wyposażona wyposażona kuchnia z możliwością samodzielnego przygotowania posiłków)  
-lokalna taxa klimatyczna
- korzystanie z basenów Terme Snowik oraz 2 x w tygodniu "nocne pływanie"
- dostęp do internetu -Wi-Fi
- wyżywienie: śniadanie w formie bufetu oraz ciepłe kolacje w restauracji Terme Snovik
- 6 dniowy skipass na ośrodki narciarskie Krvavec i Kranjska Gora
- ubezpieczenie KL/NNW/Koszty Ratownictwa/OC narciarza
- opieka pilota  oraz instruktora narciarskiego 

SnovikApartmanMini

KOSZTY DODATKOWE i OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1 - osobowego
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy - 3% wartości wyjazdu
- napoje do posiłków- wg indywidualnych zamówień z karty restauracji
- zwrotna kaucja za skipass - k-card = 5€

ZNIŻKI :
seniorzy (+60 lat) - 30€ zniżki, dzieci i młodzież (6-18 lat) - 90€ zniżki, dzieci do lat 6 - 80% zniżki