DALMACJA-Eklata Medena

Chorwacja to kraj pięknych krajobrazów - obok słonecznego wybrzeża, błękitu Adriatyku, egzotycznych dalmatyńskich Resort Eklata Medena 4palm znajdziemy tu przepaście wysokich, ośnieżonych szczytów Velebitu i malownicze kaniony Paklenicy. Bogactwo przyrody jest tu imponujące, o czym świadczy fakt, iż wiele parków przyrody i innych zabytków została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Kompleks wakacyjny Eklata Medena 3*** to doskonale wyposażony ośrodek wakacyjny, wspaniałe miejsce na wypoczynek zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i całych rodzin. Położony jest w miejscowości Seget Donji k. Trogiru. Znajduje się bezpośrednio przy plaży, nad krystalicznie czystym Adriatykiem.
W obiekcie znajduje się wielofunkcyjne boisko do koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw z siłownią na wolnym powietrzu. Ponadto w ośrodku znajduje się stołówka, w której serwowane są dania kuchni chorwackiej i międzynarodowej. Na terenie obiektu znajduje się także minimarket, a w pobliżu sklepy, sklepiki z pamiątkami, kawiarnie i restauracje. 
ap 28 0

WARUNKI WJAZDU - COVID-19

TERMIN I CENA za osobę w EURO (lub równowartość w PLN wg kursu Santander-sprzedaż)

TERMIN CENA  
 27.08 - 03.09.2022 
 350 Euro 
 REZERWUJ 

Resort Eklata Medena 18
Cena obejmuje:
- 7 noclegów w apartamentach w ośrodku wakacyjnym „Eklata Medena” 3* w Seget Donji
- wyżywienie – 2 posiłki dziennie
- ubezpieczenie KL/NNW

Koszty dodatkowe:
- dojazd własny

okr 02- możliwość przelotu samolotem (Wizzair) do Splitu (loty z Wrocławia, Poznania, Katowic, Krakowa, Warszawy i Gdańska) - bilety od ok. 500 zł w 2 strony
- lokalna taksa turystyczna - 1,40 Euro/os/noc
- napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo