TOSKANIA-Casa in Maremma

Toskania to region położony w centralnej części Włoch, u wybrzeża Morza Tyrreńskiego. Wielbiciele słońca i wody wybierają toskania2głównie kurorty położone nad Morzem Tyrreńskim. Część wybrzeża Toskanii, pomiędzy Marina di Carrara a Viareggio, zwana Versilią, o długości 32 km, przyciąga turystów swymi szerokimi, piaszczystymi, łagodnie opadającymi do morza plażami. Srebrzystobiały piasek, lazurowe wody morskie i słoneczny, ciepły klimat to doskonałe warunki na beztroskie urlopowanie. Na południe, w stronę Pizy, linia brzegowa zaczyna się dzielić na niezwykle urokliwe zatoki, w których również kryją się przepiękne plaże.

Rezydencja "Casa in Maremma” Rezydencja położona jest w odległości 3 km od Scarlino, tworzy wspaniałą wioskę wakacyjną na wzgórzu na wysokości 230 m i 20 km od pola golfowego Gavorrona. Położona w bujnym, zielonym parku, 9 km od morza rezydencja, składa się z 94 apartamentów. Basen (8 m X 16 m), brodzik i jacuzzi (otwarte
od 01/05 do 5/10 – przy dobrej pogodzie). Do Państwa dyspozycji są: restauracja/pizzeria, plac zabaw dla dzieci, 2 korty tenistoskania3owe, 2 boiska do piłki nożnej.

Cena obejmuje:
- wynajęcie apartamentu na tydzień - 7 noclegów
- pościel i ręczniki
- klimatyzacja
- darmowy zewnętrzny parking
- sprzątanie końcowe


Koszty dodatkowe:

toskania4- dojazd własny
- taksa turystyczna płatna 1 Euro dziennie dla osób powyżej 16 roku życia
- kaucja zwrotna za apartament – 100 Euro

- obowiązkowe ubezpieczenie – osoba dorosła – ok. 35 zł/tydzień
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości imprezy