ELBA-Sant' Anna del Volterrairo

Jednym z najpiękniejszych zakątków Toskanii jest Elba - trzecia co do wielkości włoska wyspa, największa w elba2Archipelagu Toskańskim. Jej linia brzegowa mierzy 147 km, z czego ponad 17 km przypada na żwirowe i piaszczyste plaże, w większości niewielkie i ukryte w skalistych zatokach.
Przyjezdni znajdują na Elbie czyste morze, malownicze krajobrazy i sporo ciekawych zabytków, z których najbardziej znane łączą się z Napoleonem, przebywającym tu na zesłaniu w latach 1814-1815. Kurorty nad morzem wypełnia latem gwarny tłum wczasowiczów, za to ukryte w głębi gór spokojne wioski zdają się niezmiennie trwać w swoim własnym świecie.

Rezydencja Sant'Anna del Volterrairo położona jest w uroczym miasteczku o tej samej nazwie zaledwie 200 metrów elba3od piaszczystej plaży. Na terenie rezydencji znajduje się basen i brodzik dla dzieci, 2 korty tenisowe, mini club dla dzieci, bar, restauracja, sauna. Do centrum miasteczka gdzie znajdują się różne restauracje, pizzerie, bary i sklepy około 100 m.
Zakwaterowanie w apartamentach różnej wielkości od studio dla 2 osób po apartamenty 3 pokojowe dla max. 6 osób. Każdy apartament ma pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę, taras z meblami ogrodowymi i miejsce parkingowe. Większe apartamenty posiadają jeszcze dodatkowo 2 sypialnie.


elba4Cena obejmuje:
- wynajęcie apartamentu na 7 nocy
- miejsce parkingowe
- ręczniki i pościel
- zużycie wody, prądu i gazu
- sprzątanie końcowe

Koszty dodatkowe:
- dojazd własny
- przeprawa promowa – od 180 Euro w 2 strony
- lokalna taksa klimatyczna
- kaucja zwrotna za apartament – 150 Euroelba5
- obowiązkowe ubezpieczenie KL/NNW – ok 35 zł/osoba
- fakultatywne ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości wyjazdu