LAZUROWE WYBRZEŻE-Cap Esterel

Lazurowa, gładka tafla morza, przepiękne, piaszczyste plaże a nad nimi cudowne śródziemnomorskie niebo...
Lazurowe WEB 120089 panopv 1Wybrzeże
. Fantastyczne jedzenie, wino i atmosfera, którą można znaleźć jedynie tutaj, na Riwierze Francuskiej. Lazurowe Wybrzeże jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc wypoczynku urlopowego dzięki wyjątkowemu pięknu krajobrazu, łagodności klimatu i niespotykanemu w innych częściach świata życiu nocnemu.

REZYDENCJA CAP ESTEREL – wioska wakacyjna położona na obrzeżach Rezerwatu Przyrody Esterel, pomiędzy Cannes i Saint-Tropez, w pobliżu plaży. Na terenie całej wioski obowiązuje zakaz ruchu samochodowego. Ośrodek Cap Esterel oferuje wiele możliwości aktywności sportowych i rekreacyjnych. Do dyspozycji gości: boisko do siatkówki i koszykówki, miejsce do gry w kule, pole golfowe, bary i restauracje, butiki, pralnia, fitness, wypożyczalnia rowerów, kluby dla dzieci i młodzieży, leżaki i parasole przy basenach. W trakcie sezonu po wiosce kursuje kolejka dowożąca gości do plaży.bien etre village cap esterel saint raphael CEL 110799 43
Rezydencja oferuje apartamenty o zróżnicowanej wielkości: od studia dla 4 osób po apartamenty 3 – pokojowe dla 7 osób, apartamenty są także dostępne w standardzie 3*** i 4****. Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia, sztućce, zmywarka, ekspres do kawy, kuchenka elektryczna) i łazienkę z wanną.W zależności od typu apartamentu liczba sypialni waha się od 1 do 4. W każdym apartamencie jest telefon, telewizja i balkon lub taras – w dużej mierze z widokiem na morze. Na terenie wioski do wynajęcia są także domy wakacyjne przeznaczone dla 3 - 7 osób.

 

Cena obejmuje:
- wynajęcie apartamentu na 7 dni
WEB 127237 panopv- opłaty za zużyte media
- pościel i ręczniki
- korzystanie z atrakcji wioski

Koszty dodatkowe:
- dojazd własny
- wyżywienie we własnym zakresie
- taksa klimatyczna – 8 euro za tydzień pobytu/osoba
- obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – ok 30 zł/osoba/tydzień
- opłata za parking – 40 euro/tydzień; garaż podziemny – 49 euro/tydzień
appartement village cap esterel saint raphael CEL 80159 43- kaucja zwrotna za apartament – 200 Euro
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 3% wartości