HISZPANIA-Costa Blanca

Costa Blanca, czyli Białe Wybrzeże, znajduje się w przepięknym hiszpańskim regionie Alicante. Odnaleźć tu można całą blanca1okazałość świata śródziemnomorskiego - od gór (drugi region Hiszpanii, co do ilości posiadanych gór), poprzez doliny, aż do morza i piaszczystych plaż. Łagodny klimat zachęca do wypoczynku na ponad 218 km wybrzeża. Niewątpliwą atrakcją jest bogactwo kulinarne regionu, wyśmienite wina, święta, rozrywki, ale przede wszystkim historia tego miejsca. Ślady Fenicjan, Kartagińczyków, Rzymian, Muzułmanów i innych historycznych kultur można dostrzec zarówno w małych górskich osadach jak również w nowoczesnym nadmorskim mieście.

Sun Palace Albir 4**** - ten elegancki hotel przyjmujący tylko dorosłych gości, usytuowany jest w miejscowości Alfaz pomiędzy miastami Benidorm i Altea, zaledwie 600 metrów od plaży Albir. Na miejscu Goście mają do dyspozycji czynny w sezonie odkryty basen. Z budynku roztacza się widok blanca2na Morze Śródziemne i góry. Pokoje w hotelu Sun Palace Albir & Spa są przestronne i klimatyzowane. Każdy z nich oferuje umeblowany balkon, łazienkę z suszarką do włosów, jak również telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W hotelowym centrum spa czeka na Gości wanna z hydromasażem, sauna i łaźnia turecka, przy czym doskonałym miejscem na relaks jest także kryty basen oraz centrum fitness. Co godzinę hotel zapewnia bezpłatny transfer na plażę. Zaplecze gastronomiczne obejmuje otwarty w miesiącach letnich bar przy basenie, jak również kawiarnię Rick's Café, w której serwowane są drinki i pyszne koktajle mojito. Z tarasu można podziwiać wspaniały widok na okolicę. Całodobowa recepcja świadczy usługi wypożyczalni samochodów i kantoru wymiany walut. Pobliskie góry Sierra Helada słyną z wyjątkowych szlaków turystycznych.

blanca3
CENA ZAWIERA : 
- zakwaterowanie – 7 noclegów
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- transfer lotnisko – hotel - lotnisko
- ubezpieczenie KL/NNW
KOSZTY DODATKOWE:
- bilet lotniczy Ryanair na trasie Wrocław – Alicante – Wrocław od 410 zł w 2 strony (wyloty również z Poznania, Krakowa, Gdańska i Modlina)
- napoje do kolacji płatne dodatkowo
- lokalna taksa klimatyczna
- ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy – 2,7% wartości wycieczki
blanca4