ZOO SAFARI

Zoo Safari położone jest w Świerkocinie w malowniczej okolicy w pobliżu Parku Narodowego Ujście Warty. Powstało 27 lipca 1996 roku. Początkowo zajmowało obszar zaledwie 8 ha i liczyło około 70 zwierząt. Obecnie Zoo Safari zajmuje ponad zoo120 ha powierzchni, na której przebywa około 600 zwierząt. To obiekt, który tętni życiem – nieustannie pojawiają się nowe zwierzęta, rozbudowywane jest zaplecze socjalno-rozrywkowe. Państwo Rasmussen obiecują także, że już wkrótce Zoo Safari wzbogaci się o nowe atrakcje, czynione są też starania o pozyskanie kolejnych terenów, tak aby zwierzęta miały jak najlepsze warunki do bytowania.
Zoo Safari jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska. Obiekty typu safari stanowią rewolucyjny i unikatowy sposób na obcowanie z dzikimi zwierzętami, trzymanymi w zamknięciu. Zwiedzających nie odgradzają od zwierząt ani kraty, ani szyby, ani nawet fosy.
Poza terenem safari (w Zoo Safari) znajduje się piesze zoo i teren parku rozrywki, gdzie można dowolną ilość razy zoo2korzystać z karuzel.

Program wycieczki:
- zbiórka o godz. 6.00 i wyjazd

- przyjazd do Świerkocina - przejazd przez safari, zwiedzanie pieszego zoo, zabawa w parku rozrywki
- obiad

- wyjazd w drogę powrotną
- powrót wieczorem - zakończenie imprezy

CENNIK

40 OSÓB

140,00 zł

3 GRATIS

REZERWUJ

30 OSÓB

175,00 zł

3 GRATIS

REZERWUJ

20 OSÓB

240,00 zł

2 GRATIS

REZERWUJ

Cena obejmuje:
zoo3- przejazd autokarem turystycznym
- opiekę licencjonowanego pilota i wychowawców ze szkoły
- bilet wstępu do Zoo Safari
- obiad

- ubezpieczenie NNW